Nasz adres:

ul. Bolesława Chrobrego 72

Ustronie Morskie

Samochód: Ustronie Morskie leży na północ od drogi krajowej numer 11, łączącej Kołobrzeg z Koszalinem.


Pociąg: Stacja PKP znajduje się przy ul. Koszalińskiej, na południe od Ustronia Morskiego. Do miasta trzeba iść stamtąd ul. Kolejową, około 20 minut. Pociągi jeżdżą na linii Kołobrzeg–Koszalin.


Autobusy w sezonie letnim kursują w kierunku: Kołobrzegu, Słupska (przez Sławno), Koszalina, Darłowa (przez Dąbki), Rusowa, Miastka (przez Koszalin), Warszawy (przez Koszalin), Zielonej Góry (przez Kołobrzeg). Przystanek PKS „Ustronie Morskie Marysin“ znajduje się w pobliżu naszej posesji. Poza tym na trasie Kołobrzeg - Ustronie Morskie kursują „busy“ firmy „AR-Trans“.


Samolot: Najbliższe lotniska to Gdańsk/Rębiechowo oraz Szczecin/Goleniów. Firmy „Interglobus“ oraz „zzyTransfer“ oferują przejazd prosto z lotniska do Koszalina.

Podróż najlepiej zaplanują Państwo w internecie

-> pociągiem                 

-> samochodem 

-> z lotniska        


Pragniemy Państwo poinformować, że nie mamy w jakiejkolwiek formie wpływu na kształt stron internetowych znajdujących się pod powyższymi likami. Tym samym nie możemy odpowiadać za treści się pod nimi znajdujące. Pomimo tego, że staramy się starannie sprawdzać aktualność powyższych stron, służą wyłącznie w celach informacyjnych.